kwiatek rządzi

“Kwiatek rządzi” – dalej “łopatologicznie” dla dorosłych: “kwiatek” – Zespół Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w kwiatek rządziBychawie, “rządzi” – sprawia, że wierzysz w to co widzisz.

Co do drugiego można by w nieskończoność dobierać analogie ale mieszkańcy Gminy Bychawa i nie tylko, doskonale wiedzą i doceniają to co się dzieje w ww LO. Też wiedzą za czyją sprawa… Dyr. Henryk Dudziak i liczne twórcze grono pedagogów. To Liceum temu Człowiekowi zawdzięcza wiele a ten Człowiek dla tego Liceum i nie tylko, robi bardzo wiele.

Gratuluję udanej imprezy!

Zmieniam ton: ogólniki, ogólniki – powiedzą ci co nigdy nic nie zrobili. Osobiście podziwiam Ludzi, co potrafią zrobić coś dla innych. Podziwiam Ludzi z niewyczerpalnym zasobem energii. Zauważyłem, że tylko Człowiek potrafiący dawać ma niewyczerpalne zasoby. Dla dalszych (geograficznie) czytelników – impreza doroczna od wielu lat i oby do końca świata.

Wiem też, że bardzo nieliczni doczytali do tego miejsca 😉 więc zapraszam na pierwszy z filmów. Niebawem będą kolejne.  > : cztery filmy, czwarty dzięki Ewie i Markowi (Młodzieżowa Orkiestra Dęta Henryczki z Bychawy).

Film z przed 😉 lat – Kwiateklo na innym naszym kanale.

Zdjęcia dla fanów fotografii.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Jedna myśl na temat “kwiatek rządzi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.