KSIĘGA INTENCJI

„KSIĘGA INTENCJI”
Tu wpisujemy prośby, zawierzenia, dziękczynienia kierowane do Jezusa Miłosiernego. Wpis podpisujemy np. imieniem. Obejmiemy je intencją Mszy św w Niedzielę Palmową o 11,30 (zakończenie Misji). Jeśli wpisujemy intencję tutaj, to nie musimy jej dublować wpisem w Księdze wyłożonej w Kościele.
NIE WPISUJEMY INTENCJI „ZA ZMARŁYCH”. Za zmarłych modlimy się w Niedzielę 25 III (dzień rozpoczęcia Misji) o 15,00 na Cmentarzu Parafialnym, ale imion zmarłych nie podajemy.

Myśli

 1. Jezu Miłosierny! Powierzam Ci moją rodzinę. Spraw, proszę byśmy wśród licznych problemów nie zgubili tego co najważniejsze: wiary i ufności że Ty jesteś z nami! Wanda

 2. Dziękczynienie za dotychczasowe łaski i prośba o dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny a w szczególności o łaskę zdrowia, o dar rodzicielstwa i inne potrzebne łaski w codziennym życiu.

 3. prosze o modlitwe w intencji bardzo waznej dla mnie i tych rownie warznych ale innych z gora za modlitwe dziekuje

 4. Panie Jezu bardzo dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną i proszę o dalszą opiekę nad rodzicami, dziećmi, wnukami , mężem proszę o łaskę zdrowia dla Dawidka i całej rodziny. Anna.

 5. Jezu Miłosierny proszę o światło pomagające w wybieraniu dróg zgodnych z Twoim planem dla Joanny, Justyny, Pawła, Michała.

 6. Dziękuję za dotychczasowe dobro otrzymane od Boga i proszę o dalszą opiekę i błogosławieństwo na kolejne lata życia małżeńskiego.

 7. Panie Jezu dziękuję Ci za otrzyname łaski i proszę o zdrowie dla wszystkich członków rodziny oraz pokój, aby zagościła w niej zgoda i nigdy nie zabrakło wiary i miłości.

 8. Panie Jezu dziękuję za Twoją opiekę i proszę o dalsze Twe Boże Miłosierdzie dla mnie , męża, dzieci oraz całej rodziny.

 9. Dziękuję Jezu Miłosierny za dotychczas otrzymane łaski dla mojej rodziny, ośmielam sie prosić o dalszą opiekę, o zdrowie dla nas, o dary Ducha świętego dla synów. Proszę Jezu pomóż im powstać, kiedy upadną i pozwól kroczyć drogą Twoich przykazań przez życie.

 10. Panie Jezu proszę o potrzebne zdrowie i łaski dla Rodzin: Gąbków, Miszczaków, Sadłów, Różańskich, Kłyszów, Niedźwiedziów, Turos. Proszę o znalezienie pracy dla Rafała, o światło Ducha Św. dla Macieja i Pawła.

 11. O zdrowie, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Anny, Henryka i Beaty, Heleny, Jerzego i Krystyny. Dziękuję Ci Panie Jezu za otrzymane łaski.

 12. Gorąco proszę o modlitwę za mojego syna Kamila, aby Pan Bóg się nad nim ulitował ofiarując mu łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego. Proszę, także o opiekę i wszelkie potrzebne łaski dla mojego męża. Tobie ufam i w Tobie, Jezu Miłosierny, pokładam nadzieję. – Dorota

 13. Dziękuję Bożemu Miłosierdziu za dotychczasową opiekę nad całą naszą rodziną oraz otrzymane łaski, jednocześnie proszę o dalszą bożą opiekę, o zdrowie, wsparcie duchowe dla naszych dzieci, aby kierowały się drogą bożych przykazań. – Andrzej

 14. PANIE JEZU POWIERZAM CI MOJĄ RODZINĘ I PROSZĘ O ZDROWIE, OPIEKE I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE DLA MNIE, MOJEGO MĘŻ,DLA MOJEJ MAMY TERESY I MOICH KOCHANYCH DZIECI.PROSI JUSTYNA.

 15. Dziękuję za rodzinę. Proszę o światło Ducha Świętego dla syna na czas matur i mądry wybór drogi życiowej. Jezu Miłosierny bądz przy starszych dzieciach, kieruj Ich drogą aby nie pobłądzili. Pomóż Siostrze w rozwiązaniu trudnej sprawy życiowej. Zachowaj w dobrym zdrowiu Rodziców. Jezu Ufam Tobie

 16. Jezu Miłosierny uwolnij mnie od nienawiści i niechęci, które mnie przytłaczają, daj mi serce miłosierne, cierpliwe, zdolne kochać tak jak Ty.

 17. Panie, nie moja lecz Twoja wola niech się tanie- powierzam Ci moje problemy, daj łaskę zrozumienia ich i postępowania zgodnie z Twoją Wolą

 18. Dziękujemy za dzieci, zięciów, synową i wnuki. Prosimy o zdrowie i zgodę w małżeństwach, o dary Ducha Św. dla wnuków, o nawrócenie ze złych nałogów.

 19. Panie Jezu,proszę Cie o zdrowie dla całej mojej rodziny i o wszelkie łaski potrzebne dla Nas. Proszę miej nas w swojej opiece i daj nam dużo cierpliwości i wytrwania.

 20. Proszę cie Panie Boże o błogosławieństwo i opiekę oraz zdrowie dla mnie, moich dzieci i ich rodzin, dla moich rodziców i rodzeństwa.

 21. Bożemu miłosierdziu polecam swoją rodzinę,prosząc przy tym o zdrowie,miłość wzajemną,odstąpienie od nałogów a także od krzyków i ciągłych kłótni. Ewelina

 22. Powierzam i CI moją rodzinę, rodzinę mojego syna -wnuków. Spraw Miłosierny Boże abyśmy wszyscy wśród licznych problemów nie zagubili tego co najważniejsze: wiary nadziei i miłości. Spraw abyś zawsze był z nami. Otocz opieką zagubionych, strapionych, znękanych życiem. Spraw abyśmy byli wszyscy blisko Ciebie i Twojej Matki.

  Henryka

 23. Panie Jezu proszę Cię o zdrowie, zgodę i miłość w naszej rodzinie. O pracę i godne życie dla dzieci oraz błogosławieństwo dla wnucząt.
  Jednocześnie dziękuję za pomoc w zwalczeniu nałogu.

 24. Panie Jezu proszę Cię o zdrowie, zgodę i miłość w naszej rodzinie.
  A także o pracę i godne życie dla dzieci oraz błogosławieństwo dla wnucząt.
  Jednocześnie dziękuję za pomoc w zwalczeniu nałogu.

 25. Dziękuję Jezusowi za wszystkie łaski jakimi mnie obdarza. Błagam o opiekę i dary Ducha Świętego dla Magdy, Marcina, Marka i mojej mamy. Oddaję Ci Panie siebie i całą moją rodzinę. Jezu ufam Tobie.

 26. Jezu ufam Ci. Proszę Cię o opiekę nad moją rodziną: mężem i synem. Miej dla nas miłosierdzie gdy się zagubimy. Proszę Cię też Dobry Jezu o zdrowie i potrzebne łaski dla nas, a także dla naszych sióstr, braci i rodziców. Szczególnie proszę Cię o zdrowie dla mojego taty.

 27. Wychwalamy Cię Panie za nasze życie.Prosimy o zdrowie i łaski dla Krzysia, Jasia Marty i Roberta .Dziękczynimy za wszystko Panie.

 28. Panie Jezu prosze o zdrowie dla calej mojej rodziny (syna Bartosza corki Zuzanny meza Marcina moich rodzicow i rodzenstwa).Posze Ojcze o wsparcie nas w naszych planach i opieke gdy bedzie nam ciezko

 29. Panie Jezu. Proszę Cię o zdrowie, szczęście i opiekę bożą dla córki, o dobre wyniki na maturze i dostanie się na wybrane studia. Opiekuj się całą moją rodziną i obdarzaj nas zdrowiem, swoimi łaskami i miłosierdziem. Anna

 30. Panie Jezu dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i wsparcie. Tobie zawierzam moją rodzinę i proszę o zdrowie dla najbliższych. Agnieszka

 31. Miej nas w opiece Panie, okaż nam swoje Miłosierdzie, daj zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny; męża, dzieci, rodziców, rodzeństwo, teściów i tych wszystkich, których stawiasz na mojej drodze.

 32. Jezu ufam Tobie dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, proszę o wiarę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

 33. Panie Jezu proszę o opiekę i miłosierdzie dla naszej rodziny,szczególnie proszę o zdrowie dla rodziców i potrzebne łaski.

 34. Jezu proszę w intencji pewnego chłopaka,który przebywa w więzieniu,o łaski i Miłosierdzie dla niego oraz o wysłuchanie prośby,którą znasz.

 35. Matko Najsiwetsza i ty Św Jozefie i ty Św janie Chrzcicielu prosze oreduje za tymi ktorych skrzywdzilem pomozcie mi wynagrodzic to wszytsko zło jakie ludziom uczyniłem.dziekuje

 36. PANIE BOŻE I MATKO NAJŚWIETSZA prosze WAS w intencji mojego zdrowia o jegonaprawe duszy ,ciala i umyslu.prosze o wsparcie ochrone potrzebne światło i łaski nieprzerwaną pomoc i prowadzenie do wyzdrowienia całkowitego pozbycia sie tego zła z organizmu i prowadzenia drogą mojego powołania.

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *