Wczoraj, 6 stycznia w Trzech Króli w Zaraszowie odbyło się pierwsze z wydarzeń  zaplanowanych na rok 2018 – Kolędowanie Przy Szopce. Można by rzec: odbył się koncert jakiego jeszcze nigdy nie było.

Zgromadzeni mogli posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci i dorosłych. Były brawa i bis-y.

Wykonawcy:

Monika Rutkowska, Darek Rugała, Łukasz Sobaszek, Marcin Rugała, Jacek Czajczyk, Mirosław Sprawka, Marian Pawłat, Basia Sprawka, Paulina Sprawka, Izabela Rybak, Aleksandra Prajsnar, Natalka Baran, Paweł, Tomek i Marek Godula, Gabrysia, Malwinka, Julka, Magdusia, Adrian, Ola i wiele innych.

Podziękowania.

Dziękujemy wszystkim za wspólne kolędowanie. Dziękujemy wykonawcom i wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu oraz pomogli w przygotowaniu i organizowaniu wydarzenia. Dzięki sponsorom młodzież otrzymała nagrody i upominki.

Sponsorzy:

Upominki ufundowali: Rada Parafialna i Komitet Rodzicielski.

Smartfony ufundowali: MAR-JOLA Mariola I Tomasz WiderlikUsługowy Zakład Betoniarsko – Kamieniarski Mirosław Stawski

Filmy – playlista (filmów będzie przybywać)

&


Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

4 komentarze

Krzysztof · 8 stycznia 2018 o 13:44

Żałuje, że nie mogłem być z wami, ale ciesze się, że to kolędowanie tak pięknie się udało. Gratuluje wszystkim uczestnikom!
Ps. Każdy sukces ma „wielu ojców”. Pomysłodawcą kolędowania jest P. Marek Godula. Za pomysł i zaangażowanie w przygotowanie oraz organizacje kolędowania P. Markowi (i synom) wyrazy szacunku!

    general · 8 stycznia 2018 o 19:17

    Miło mi ale ten pomysł był nasz wspólny :). Myślę, że to kolędowanie stanie się naszą wspólną tradycją.

Jerzy Jelcow · 8 stycznia 2018 o 21:45

Zważywszy, że to nasz pierwszy raz, to następne na pewno będą jeszcze lepsze. Nazajutrz byłem w Bychawie. Było bardzo profesjonalnie. Ale nic nie przebije nastroju jaki był u nas. Od pierwszej kolędy!!! Gdyby do nas wszedł człowiek z wielkim smutkiem i problemami, to w mig zapomniałby o troskach. Nie można wyjść suchym z wody a od nas bez skrzydeł. Jeszcze raz WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ.

Anna · 24 stycznia 2018 o 23:13

Pięknie powiedziane,napisane-taki nastrój i aura,tylko u Nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *