To już historia

historia

Pamiętacie?

To już historia

🙂 Tego przystanku już niema. Został zastąpiony podobnym. Przyczyna? Może klątwa? A może nie chcieli malować, albo nieuważny kierowca? I tym oto sposobem mamy uwieczniony, już nie istniejący obiekt. Nic nie jest wieczne 😉 Ale historia tego przystanku jest dość bogata, sprzeczne są relacje świadków i okolicznych mieszkańców. Tylko jedno jest pewne każdy co będzie musiał zaczekać na busa, gimbusa pod czas deszczu, śnieżycy doceni i to bardzo uf obiekt, a być może i architekta 😉  Link poprzednia historia z ww przystankiem.

Byłeś – byłaś w ciekawym miejscu, lub w szczególnym czasie i chcesz uwiecznić, bądź podzielić się zdjęciami, emocjami, przysyłaj. Dołącz też opis od siebie. Zakładka Kontakt, lub zarejestruj i publikuj na forum lub portal.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

2 myśli na temat “To już historia

 • 7 września 2013 o 10:09
  Permalink

  Dziekuję w imieniu uczniów i swoim Burmistrzowi i pracownikom Urzędu Gminy w Bychawie ( odpowiedzialnym m.in za przystanki) za bardzo szybką reakcję i pomyślne rozwiązanie zgłoszonego problemu.W czwartek informacja o zniszczonym przystanku i już jest nowy. Cieszy fakt, że bezpieczeństwo dzieci jest naszym wspólnym priorytetem.

  Odpowiedz
 • 7 września 2013 o 13:49
  Permalink

  A może ktoś komuś po złości postawił na drodze…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz