Złota medalistka olimpijska Iwona Podkościelna odwiedziła Zaraszów i „Przystanek Kasztany 2016”. Wczoraj 16.10.2016 r. gościliśmy w Zaraszowie uczestników Rajdu „Bychawska Złota Jesień ze Złotą Iwoną„.
Rajd zaszczyciła swoją obecnością złota medalistka w kolarstwie tandemowym na XV Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro 2016 – Iwona Podkościelna z Bychawy.

Przystanek Zaraszów Kasztany” organizowali Radna Gminy Bychawa Anna Pawlas, Sołtys Joanna Baran oraz Ochotnicza Staż Pożarna w Zaraszowie reprezentowana przez Prezesa Jacka Łysia.  Było też rozstrzygnięcie „Kasztanowego Konkursu” dla dzieci na najpiękniejszą kompozycję jesienną z kasztanów i wręczenie nagród sponsorowanych przez OSP Zaraszów. Po czym Rajd odwiedził nasze „Drzewo Cierniowe„.

Obraz jest linkiem do galerii. Niebawem też filmy.

Iwona Podkościelna
Galeria zdjęć.

I filmy.

Autor

Podobno promuję otaczający mnie świat :)

Komentarze

Komentarze

 1. Wielkie podziękownia przy organizacji Przystanku Zaraszów Kasztany dla Naszych mężnych i zahartowanych Druhów z OSP Zaraszów, których nie odstraszył silny wiatr i godnie przyjęli uczestników rajdu. Dzięki dla niezawodnych Pań Zaraszowianek, za pomoc w przygotowaniu poczęstunku, dla Naszej Pani Joli za organizację „Kasztanowego Konkursu” i przygotowanie nagród (własnoręcznie – bardzo śliczne!). Lokalny patriotyzm nie jest im obcy i za to wyrazy wdzięczności. Cieszę się, że Zaraszów ma tych zgranych Mieszkańców i gdy jest potrzeba można na nich liczyć.
  Goszczenie Olimpijki z Rio było zamknięciem wydarzeń kulturalnych odbywanych w Alei Kasztanowej w tym roku, mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele imprez integracyjnych w 2017.
  Serdecznie dziękuję także Tobie Jurku za miłe pamiątki z tych spotkań, które uwieczniasz i zamieszczasz na swojej – właściwie Naszej – Zaraszowskiej (myślę, że mogę tak powiedzieć :)) stronie internetowej. Miło jest do nich powracać i wspominać…

  1. No cóż, Zaraszów jak zwykle wysokich lotów nie obniżył; a ni wiatr a ni temperatura nie zniechęciły naszych „twardzielek” i twardzieli. Wyrazy uznania dla organizatorów i licznych gości. Szczególne podziękowania dla Iwony. Pewnie zgodzi się ze mną, że było warto; ten blask i zachwyt w dziecięcych oczkach mówi wszystko. I aby czekać jak któregoś dnia olimpijka z Zaraszowa odpowiadając na pytanie reportera kto ją zainspirował…

   dziękuję także Tobie Jurku

   Przyjemność po mojej stronie.

   właściwie Naszej – Zaraszowskiej (myślę, że mogę tak powiedzieć :)) stronie internetowej

   Pewnie, że naszej. Od zawsze strona daje możliwość każdemu chętnemu pisać, komentować, lub oceniać.
   A propo ocen. Niedawno został zmieniony mechanizm oceniania. Powód: optymalizacja (szybkość ładowania strony).
   P. S. Tandem w zastępstwie Oli Tecław pilotował kolega Iwony – Tomek Bala, świetny zawodnik, na co dzień trener kolarstwa w Klubie „Hetman” oraz trener personalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *