Lokalna Grupa Działania na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego „Kraina wokół Lublina” serdecznie zaprasza do udziału IV FORUM KOBIET, które odbędzie się w dniu 4 marca 2018 roku w Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach.


Program:

13.00 -14.00 – Rejestracja uczestników, powitalna kawa 14.00 – Przywitanie gości i rozpoczęcie Forum Aktywną być…

Informacja o warsztatach i szkoleniach realizowanych w ramach Projektów grantowych oraz o nowych możliwościach wsparcia inicjatyw lokalnych w ramach działalności LGD .Kraina wokół Lublina” -Małgorzata Olechowska. Kierownik Biura LGD „Kraina wokół Lublina” Damą być….

Twój dom ..Twój styl – Kilka słów o etykiecie stołowej – Karolina Grochowicz – Stec

„Moda przemija, styl pozostaje” (Coco Chanel) – o poszukiwaniu siebie i własnego stylu -Eliza Potocka

Coś dla dala… Rozmowy w kuluarach przy „małym co nieco” Coś dla ducha…

16.30 – Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosenna aranżacja stołu” 17.00 – Występ Kabaretu FiFa RaFa

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie uczestnictwa telefonicznie 81532 30 65 lub poczty elektroniczną na adres e-maił: biuro@krainawokollublina.pl

Konkurs

Konkurs organizowany jest przez LGD „Kraina wokół Lublina” podczas IV Forum Kobiet, które odbędzie się w dniu 4 marca 2018 r. w Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach.
Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców obszaru LGD „Kraina wokół Lublina”. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zgłoszenia do biura LGD „Kraina wokół Lublina” do dnia 28 lutego 2018 r. (telefonicznie 81 5323065 lub pocztą elektroniczną biuro@krainawokollublina.pl).
Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu znajdują się w Regulaminie.

Kategorie: Newsy

Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.