Dziś w Kaplicy w Zaraszowie odbyło się III Spotkanie Świętych i błogosławionych.

ZAŁOŻENIA OGÓLNE SPOTKANIA
Celem SPOTKANIA jest uwielbienie Boga w życiu świętych, ukazanie świętości jako drogi przeznaczonej dla każdego z nas, rozbudzenie zainteresowania świętością, zachęcenie do wyszukiwania i poznawania ciekawych Świętych, ich historii i dorobku.

UCZESTNICY
Uczestnikami imprezy mogą być osoby które przebiorą się za któregoś ze świętych bądź błogosławionych Kościoła.

Serdecznie wszystkim dziękujemy, szczególnie występującym. Dziękujemy za udział, za pomoc. Sponsorom za nagrody. Pani Agnieszce za piękne zdjęcia, pani Monice Kaproń „Verko” za upominki.

Kategorie: Lokalne

2 komentarze

Aleksandra · 25 października 2020 o 20:23

Bardzo się cieszę że Pan Jurek Jelcow oraz ksiądz Krzysztof Łaszcz co roku organizują święto na część świętych i błogosławionych. Dzięki temu poszerzamy swoją wiedzę na temat religii, a do tego jako chrześcijanie nie jesteśmy poszkodowani, bo zamiast halloween mamy holywings.

Krzysztof · 15 listopada 2020 o 23:35

Dziękuję za miłe i ciepłe wspomnienie, ale muszę zaznaczyć, że aby zorganizować takie, bądź podobne spotkanie, trzeba zaangażowania wielu osób. Tak było i tym razem; mimo, że P. Jurka ani mnie nie było w kaplicy (kwarantannna) spotkanie się odbyło. I wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzenia należą się podziękowania i wyrazy wdzięczności.
Należą się one także tym, którzy wzięli udział w spotkaniu przygotowując stroje i prezentując ciekawe postacie świętych. Należą się także waszym rodzicom, którzy pewnie wam pomagali w przygotowaniach.
A to, że przygotowanie Holy wins wymaga więcej wysiłku niż Halloween potwierdza tylko, że to co jest wartościowe, co twórcze wymaga trudu, a to co bezwartościowe przychodzi łatwo…
Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i – jeśli Pan Bóg pozwoli – zapraszamy na wspólne kolędowanie w kaplicy i kolejne wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.