II tura zapowiada się ciekawie.

Na początek drobne rozbieżności. Na FB widzimy:

Szanowni mieszkańcy Bychawy !

Przed nami druga tura wyborów. Skorzystajmy z naszego prawa do wyboru władz i zróbmy to bez strachu. Nie może być tak , że głosujemy w określony sposób aby nie stracić pracy albo popaść w niełaski pewnych kręgów. Przyjmując taką postawę dajemy przyzwolenie złym praktykom wyborczym. Nie dajmy się zastraszyć.
pozdrawiam Danuta Gryta.

Następnie w komentarzach znajdujemy oświadczenie:

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Gminy Bychawa dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych a szczególnie tym którzy głosowali na kandydatów PiS.
Jednocześnie pragnę bardzo przeprosić członków i zwolenników PiS za poparcie p. Andrzeja Sobaszka członka SLD przez naszą kandydatkę na stanowisko burmistrza, która nie jest członkiem PiS p. Danutę Grytę.
(…)

W dniu wczorajszym tj. 20 listopada 2014 r. na spotkaniu członków PiS oraz nie członków kandydujących z naszej listy do Rady Miasta Bychawa postanowiliśmy jednogłośnie, że poprzemy kandydaturę p. Janusza Stanisława Urbana na stanowisko Burmistrza Bychawy w II turze wyborów samorządowych, które odbędą się w dniu 30 listopada 2014 r. Reasumując: Popieramy p. JANUSZA STANISŁAWA URBANA na stanowisko Burmistrza Bychawa.
Jednocześnie prosimy Szanownych Wyborców aby postąpili tak samo.

Za Zarząd, Przewodniczący Komitetu Międzygminnego
Ryszard Walczak

Powyższe P. Danuta Gryta skomentowała filmem:

Widać jak szybko i jak radykalnie zmieniają się niektórym gusta i poglądy.

Kategorie: Newsy

Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

7 komentarzy

mieszkaniec · 24 listopada 2014 o 09:28

Przypominam o spotkaniu 24 listopada 2014 o godzinie 17.00 w remizie w Zaraszów Kolonii. Odbędzie się spotkanie z kandydatem na Burmistrza Bychawy p.Janusz Urban oraz p.Paweł Pikula-Starosta Lubelski
Tematem będzie Propozycja współpracy i realizacja wspólnych działań na szczeblu gminnym,powiatowym i wojewódzkim na najbliższe lata. Zapraszamy serdzecznie

wyborca 2 · 24 listopada 2014 o 09:55

Morał z opowieści taki ze, Pani (radna z PIS-u) chyba jest za kandydaturą p.Janusza Urbana. Wiec Zaraszów wybrał osobę której powiązania partyjne gryzą się z wyborem mieszkańców Zaraszowa . Wypadało by aby pani Anna zasugerowała nam kandydata ,na którego mamy głosować . Mam nadzieje ze, p. radna wypowie się na ten temat i nie okaże się chorągiewką na wietrze.

też wyborca · 24 listopada 2014 o 10:31

Fakty:
1. Ani p. Gryta, ani P. Pawlas nie należą do PiS. Przyznawały się do sympatii do tej partii i były przez nią popierane w wyborach, ale do PiS nie należą.
2. Zarząd Powiatowy PiS w apelu do mieszańców Miasta i Gminy Bychawa nie udziela nikomu poparcia, ale o koalicji Po – PSL pisze, że szkodzi Polsce.
czytaj całość: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=305167443017376&set=a.294155320785255.1073741828.100005723675767&type=1
wnioskI:
1. Oświadczenie P. Walczaka nie zgadza się ze stanowiskiem Zarządu Powiatowego PiS.
2. Oświadczenie P. Walczaka nie zgadza się z jego deklaracją przedwyborczą (patrz film) w której bardzo krytycznie ocenia rządzący Bychawą PSL.

Jako sympatykowi PiS jest mi przykro, ze Bychawskie władze tej partii tak się zachowują. Ale w/g mnie człowiek jest ważny, nie partyjne układy, a więc sprawdzony gospodarz na Burmistrza. Głosuje na Andrzeja Sobaszka!
I wszystkich zachęcam!

    wyborca · 24 listopada 2014 o 14:38

    Po co to zebranie? Jak mu nie wstyd? Po 4 latach nicnierobienia nagle przypomniał sobie, że gdzieś w tej gminie jest jakiś Zaraszów? Taki z niego „przykładny” katolik, a nie ma pojęcia czym jest pokora, uczciwe traktowanie bliźniego? Cztery lata temu padło wiele zapewnień ze strony Pana Urbana i … powiedzmy sobie szczerze były to same kłamstwa.

wyborca 2 · 24 listopada 2014 o 14:01

Moim zdaniem jak się z kimś sympatyzuje to ma się takie same poglądy. Chyba że się jest osoba niewiarygodną . Szkoda tylko że sympatycy tych pań wypowiadaja się w ich imieniu . Nasza pani radna tak wiele miała do powiedzenia przed wyborami a teraz milczy i czeka kto wygra ,a wtedy bedzie sympatyzowac z nowym burmistrzem!
HaHa kupa śmiechu!

też wyborca · 26 listopada 2014 o 15:57

Rozpoczyna się finisz Kampanii Wyborczej. Niektórym puszczają nerwy. Zdarzają się faule. Gdzie jest Sędzia???

http://youtu.be/uItGSm3hR0A

też wyborca · 27 listopada 2014 o 23:57

Czy ktoś wie kto jest na tym filmie? Może P. Urban i jego zwolennicy zidentyfikują łobuza i się od niego zdystansują? Bo wygląda to bardzo brzydko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *