Gmina przyspiesza z kotłami na pellet

Istnieje możliwość dostawy i montażu kotła na biomasę w czasie sezonu grzewczego tj. przed dniem 07.05.2018 r. Jest to informacja dla osób posiadających umowę na dostawę i montaż kotłów na pelet z gm. Bychawa. Po zamontowaniu określonej ilości kotłów miało być – "Pozostała część zestawów zostanie zamontowana w 2018 r. do końca miesiąca sierpnia."

Dziś UM informuje o możliwości dla osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie pn „Wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych w trosce o środowisko naturalne na terenie gminy Bychawa” istnieje możliwość dostawy i montażu kotła na biomasę w czasie sezonu grzewczego tj. przed dniem 07.05.2018 r. 

Gmina przyspiesza z kotłami na pelet


Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie takiej woli do Urzędu Miejskiego w Bychawie tel. 81 566-00-04 wew. 48, e-mail: oze@bychawa.pl

Jest to dobra wiadomość dla tych którzy chcieli zamontować taki kocioł jeszcze w tym roku. Minus, wielu zaopatrzyło się już w opał i niestety muszą zużyć. Ale mówi się: niema tego złego co na dobre by nie wyszło, czy coś w tym stylu. A może inne powiedzenie jest bardziej odpowiednie?

Źródło bychawa.pl

Myśl

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *