Głosuj pomagaj Szkole

Głosuj pomagaj Szkole! Szkole Podstawowej w Zaraszowie. Marka Domestos jest obecna na polskim rynku już od 20 lat.
Domestos to gama produktów, które czyszczą i dezynfekują powierzchnie, usuwając niewidoczne na pierwszy rzut oka bakterie, wirusy i grzyby.

Od 1998 roku marka prowadzi wiele akcji społecznych, które mają na celu edukację w zakresie szeroko pojętej higieny. Tym razem adresatami programu stali się uczniowie szkół podstawowych.

Postanowiliśmy sprawdzić, w jaki sposób Domestos może zmienić szkolną rzeczywistość. Przeprowadziliśmy ogólnopolskie badania na temat stanu toalet w polskich szkołach. Wyniki pokazały, że są one raczej nieprzyjazne, a część dzieci nie przestrzega, lub nawet nie zna, zasad higieny. Chcąc temu zaradzić i sprawić, aby każdy uczeń był zadowolony ze stanu szkolnych łazienek i chętnie z nich korzystał, stworzyliśmy program Wzorowa Łazienka.
Zasady programu
Każda ze szkół może dołączyć do programu Wzorowa Łazienka, a każde dziecko może zgłosić do galerii szkoły swój pomysł na projekt łazienki, lustra, drzwi, które chciałoby zobaczyć w łazience w swojej szkole.  Źródło www.wzorowalazienka.pl

Zagłosuj na Szkołę Podstawową Zaraszowa.
Link do strony głosowania. Głosować można codziennie.

 

głosuj pomagaj szkole
głosuj pomagaj szkole

Autor

Podobno promuję otaczający mnie świat :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *