Finał konkursu!!!
Konkurs fotograficzny zakończony.
Przypadł mi zaszczyt podania wyników i poinformowania o jego przebiegu. Ale przed tym pragnę podziękować za zaangażowanie uczestnikom i głosującym. W czasach, kiedy każdy z nas robi kilkaset zdjęć rocznie, udało się pozyskać kilka zdjęć do naszego konkursu. Może ten konkurs przełamie lody i następne będą z liczniejszym udziałem. Ten konkurs pokazał, że mamy ładne okolice i aktywnych internautów doceniających otaczające nas piękno.
Muszę też podziękować jury, ludziom którzy poświęcili swój czas, by pomóc w ocenianiu. Imiennie wymienię Wojciecha Hrydzewicza, znanego z wielu profesjonalnych zdjęć udostępnionych naszej stronie. Jedno z nich reprezentuje Zaraszów na Wikipedii.
Jak wyłoniliśmy zwycięzce?
Ponieważ to konkurs fotograficzny, to Jury oceniło zdjęcia i podało swój wybór trzech najlepszych. Ale zaangażowanie internautów jest tu najważniejsze i te głosy są decydujące.
Niżej kolejno:
Wyniki głosowania w 1 turze („na autora”), następnie głosy z tzw 2 tury („na poszczególne zdjęcie”) i wykres Analytics od 19-12-2015 do 03-01-2016 r., obrazujący przebieg konkursu.

 

wynikost
wynikzdj

 

Finał konkursu

Bardzo pomocna była usługa Google Analytics, która dostarcza szczegółowych statystyk co do ruchu w witrynie. I dzięki temu wiemy, jak bardzo wyrównana była walka.
Szkoda, że główną nagrodę mamy tylko jedną.
Finał konkursu, najlepsze zdjęcie każdego z uczestników, wybór internautów w kolejności 1, 2, 3:, Następne trzy zdjęcia – najlepsze zdjęcie, wybór jury.

Gajewski M1 SPZ 07 Buszując w zbożuPetla Rowerowa Krzysztof (8)SPZ 07 Buszując w zbożu-001 SPZ 02 Letni dzień w Zaraszowie Petla Rowerowa Krzysztof (9)

I ostateczne wyniki:
Pierwsze miejsce: Marcin Gajewski,
drugie miejsce: Szkoła Podstawowa w Zaraszowie
i trzecie: Pętla rowerowa Krzysztofa.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Wręczenie nagród uzgodnimy indywidualnie ze zwycięzcami.

https://portal.zaraszow.pl/2015/10/konkurs-foto/

https://portal.zaraszow.pl/2015/10/wyroznienie-dla-strony/

Kończąc obecny konkurs wypada zapowiedzieć następny pod tytułem „Zima w Zaraszowie”. Nagród jeszcze niema, ale mamy czas by się przygotować. By zrobić zdjęcia wystarczy jeden spacer, najlepiej w słoneczny dzień.
Przedstawiam jeszcze zdjęcia pozakonkursowe. Czy warte skomentowania, czy warte spacerowania? Czy ładne mamy okolice?


Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

3 komentarze

Krzysztof · 4 stycznia 2016 o 13:55

Gratuluje zwycięzcom, bo myślę, że nie ma tu przegranych. Wszystkim i uczestnikom konkursu i głosującym, dziękuję za zaangażowanie. I do następnego konkursu na piękne zdjęcia Zaraszowa i okolic.

Jerzy Jelcow · 4 stycznia 2016 o 14:21

Po lewej dodałem przydatny gadget (Czat – „Mikro Facebook”) Oferuje udostępnianie zdjęć, i gorących wiadomości. Masz sugestie, info, pisz.

To masz · 5 stycznia 2016 o 00:28

Tak sobie patrzę na wyróżnione zdjęcia i zauważam, że cztery ( a właściwie pięć, bo jedno zdjęcie się powtarza) mają w kadrze niebo i chmury. Tylko jedno zdjęcie ich nie ma, to z krzyżem. To nie może być przypadek. Nie chce nadinterpretować, ale to chyba świadczy o tym, że z pięknej ziemi spojrzenie prowadzi ku nieskończonemu pięknu, ku niebu… A zdjęcie z krzyżem? Sam krzyż nas ku niebu prowadzi (a na zdjęciu stoi przy drodze głównej i i przy wewnętrznej drodze prowadzącej do gospodarstwa)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *