Dzień dobry ZARASZOW.PL

Nie ma nic lepszego z rana jak dobre wiadomości. Zaraszów ponownie pozytywnie zaskoczył – tym razem zostając Sołectwem Województwa w PLEBISCYCIE: MISTRZOWIE AGRO 2019. Nieskromnie przyznamy się, że w roku 2015 zaraszow.pl był stroną nr.1 województwa. Tym razem czas na Sołectwo.

Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiamy Sympatyków i Przyjaciół Zaraszowa; pozdrawiamy również czytelników i obserwatorów. Miło nam, że jesteśmy znani i lubiani 🙂

Gratulacje dla Kobiet Aktywnych – Bychawskie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych również znalazły się na piedestale w swojej kategorii.

Bardzo nieśmiało marzymy, że w krajowym etapie nie będziemy na końcu listy. Poniżej wynik Plebiscytu Wojewódzkiego. By dotrzeć do tego etapu, trzeba było wygrać Etap Powiatowy.

Gratulujemy rywalom! – Sołectwom: Serniki, Świderki i innym zwycięzcom etapów powiatowych. Miło Was poznać, podglądać i rywalizować z Wami. My rywalizujemy od dawna lokalnie i wirtualnie; efekt zawsze ten sam – rywale zostają przyjaciółmi, niezależnie od wyniku. Chętnie pomagamy i dzielimy się doświadczeniem, równie chętnie zdobywamy nowe. Gorące pozdrowienia z Zaraszowa.

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *