Droga naprawiona – innowacja – zostańcie w domu

Droga naprawiona – innowacja – zostańcie w domu bo będzie padało. Rozpoczął się nowy innowacyjny program ochrony obywateli przed zagrożeniami. Tak u nas zamknięto zyskującą na popularności drogę Zaraszów – Gałęzów.

Widać jak władze zareagowały na wieść, że po ustąpieniu mrozów na ww drodze zakopują się pojazdy. Więc zapraszamy przez Bychawę, lub Starą Wieś. Już otrzymałem pierwsze zapytanie: – A przez Bychawę to nie będą pobierać opłat? Nie odpowiem, bo nie wiem 😉 .

Dziękuję za nadesłanie zdjęć.

Myśli;

  1. Na którejś sesji Rady Miasta Bychawa interpelowałam w sprawie tejże drogi. Prosiłam o udrożnienie odpływu wody z asfaltu(kawałek od szkoły pod P.Sidor), dostałam odpowiedź, że ze względu na brak środków w budżecie Gminy, prace te nie będą wykonane. Teraz droga wygląda jak wygląda (wszyscy korzystający z drogi) wiedzą. Naprawa będzie dużo więcej kosztować niż zapobieganie mogło wynieść. Najłatwiej postawić znak a ludzie niech jeżdżą na około do pracy, do rodziny itp. Droga ta jest również drogą dojazdową do pól. Zbliża się wiosna, ciekawe czy Rolnicy do pól swoich będą musieli jeździć przez Bychawę?

  2. Kochający radną

    Niech się radna zajmie swoją osobowością bo dializ zachowań wskazuje na co najmniej powody do podjęcia skutecznej terapii

  3. Dziękuje za wskazówki. Zapewniam że pracuję nad tym. Pozdrawiam wszystkich zakłopotanych moim stanem zdrowia.

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *