Darmowy Prąd

Masz wysokie rachunki za energie elektryczną? Możesz to zmienić. Polski producent oferuje najnowszą i najtrwalszą technologie. Zapewnia 30 – letnią gwarancje.

Tak, jest to ewenement na skale światową. Producent: 

Dajemy Państwu najdłuższą na rynku 30-letnią gwarancję wydajności w ramowych modułach opartych o technologię SmartWire

W przypadku zastosowania modułu Glass/Glass SmartWire z wykorzystaniem wysokosprawnych dwustronnych ogniw HJT zapewniamy co najmniej 40 lat stabilnej pracy

Co to oznacza dla nas? 

To, że dotychczas koszt takiej instalacji zwracał się nam po ok. 10 latach, a wydajność paneli wynosiła ok 50%. Więc zasadność ekonomiczna nie porywała. Dziś efekt ekonomiczny jest tak ogromny, że nawet zatwardziały pesymista zobaczy przewagę. 

Zalety nowej technologii

Długi czas działania bo:

  • Brak efektu wstępnej degradacji pierwszym światłem (LID),
  • Brak efektu degradacji z powodu indukcji elektrostatycznej (PID),

Co przekona każdego?

Prąd drożeje rocznie o kilka procent. Prąd ze słońca ciągle będzie darmowy. Nie tak dawno wielu sceptycznie  podchodziło do kolektorów słonecznych. Dziś mało kto ich nie ma, a ci co nie mają chcieli by mieć. Przyszedł czas na fotowoltaikę.

A co w nocy? Nie wykorzystany prąd trafi do sieci, odbierzesz w nocy, za miesiąc itp. System automatyczny, nie wymaga żadnych działań.

  Więcej na temat.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.