Czarno-białe

Czarno-białe zdjęcia. [singlepic id=1149 w=320 h=240 float=right] Czarno-białe taki tytuł otrzymała nowa galeria. Zapraszamy do oglądania zdjęć. Link do galerii. 

Zdjęcia na początku (19) ze zbiorów Jerzego Daniło. Miedzy innymi z czynu społecznego młodzieży na polach Zaraszowskich.Czarno-białe

Odrobina o nas:
Strona od 2010 r.dumnie nosi nazwę Zaraszów (zraszow.pl)
ale to nas nie ogranicza tylko do tak niewielkiego obszaru, po ostatnim badaniu odbiorców, sięgamy od morza do morza, to warto przybliżyć odrobinę faktów historycznych. Archeolodzy „zryli piach” i na podstawie badań datują pierwsze osady na VIII-IX wiek, naocznych świadków jeszcze nie odnaleziono, ale wiemy, że jest Babka co pamięta tamte czasy: w latach 1810-18 na wzór naturalistycznego parku książąt Czartoryskich w Puławach, Jan Koźmian po programie telewizyjnym „Działki i ogrody” założył niewielki park obok folwarku w Zaraszowie, z którego do dziś pozostała niewielka aleja kasztanowa prowadząca kiedyś do dworu i tak zwane drzewo cierniowe (glediczja trójcierniowa) na mg. ma tak wielkie kolce, że okoliczni rolnicy utrzymują wielometrowy dystans, by nie uszkadzać maszyn. A na przełomie XIX i XX wieku Zaraszów to 22 osady i 317 morg gruntów. Więcej ciekawostek na naszych stronach i forum. Nasze filmy pokażą rzeczy nie znane i nie widzialne, również mamy tysiące zdjęć.

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Z czasów czarno-białej fotografii

Fotografii czarno-białej w naszym życiu zawdzięczamy wiele. To zbiór zdjęć z epoki minionej, acz nie zbyt odległej. Wspomnienia powrócą. Młodość? Być może. Przyjemnego oglądania. Zawsze zachęcamy: posiadasz ciekawe zdjęcia, przysyłaj opublikujemy.

Byłeś – byłaś w ciekawym miejscu, lub w szczególnym czasie i chcesz uwiecznić, bądź podzielić się zdjęciami, emocjami, przysyłaj. Dołącz też opis od siebie. Zakładka Kontakt, lub zarejestruj i publikuj na forum lub portal.

Link do zdjęć

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *