Jak co roku czas na

przechwałki.

Przypominamy rok temu było: tak. A na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się, że Strona nie próżnuje. W tym roku trzykrotnie zorganizowaliśmy Zawody Wędkarskie dla dzieci i młodzieży. Tym sposobem walczymy ze złem koniecznym jakim jest komputer-internet i za pośrednictwem komputera odciągamy internautów od komputera, promując aktywny odpoczynek. Na przyszłość mamy jeszcze ambitniejsze plany. Kolejnym dużym osiągnięciem naszej strony jest tegoroczne wyróżnienie w Konkursie Solectw@ w sieci; nasza strona zajęła pierwsze miejsce w województwie. To otworzyło nam drogę do finału ww konkursu. 28 października 2015 r. – ogłoszenie wyników konkursu i i uroczyste wręczenie nagród na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wybieramy się tam!

przechwałki

Dzięki przyjaciołom strony odwiedziliśmy Waszyngton USA , Berlin, Chile, Kirgizję, Kazachstan, Rumunie i planujemy zaprezentować jeszcze kilka innych krajów.

Wirtualnie : posiadamy dwa kanały na Youtube widoczne na stronie po prawej. Pierwszy  już doliczył się 35 240 wyświetleń, drugi 1 500, w sumie 36 740. Najpopularniejszy z filmów 2 760 wyświetleń. Nasze forum osiągnęło: postów: 1,276, wątków: 423, użytkowników: 149. Portal: 754 wpisy, 116 stron, 556 komentarzy. Nasze galerie zawierają ponad 5 000 zdjęć. I jeszcze coś co bardzo nas wyróżnia, to patrolująca kamera online.

I jak zwykle na koniec, porównanie wyceny stron. Za wzór strona Gminy Bychawa liczącej 12 300 mieszkańców (dane z 2006 r.).  Zaraszów  plus okolice to około 500 mieszkańców. Wycena bierze pod uwagę wiek (PR) jak widać jesteśmy młodsi, oraz popularność strony. Dla jasności wycena jest wirtualna i zmienna i wykorzystuje tylko niektóre z mechanizmów globalnych (alexa, google, bing…). Tak naprawdę nie możemy łatwo konkurować z ww stroną, ale bierzemy za wzór i inspirację jedyną tak znaną i popularną stronę w naszej okolicy. Za rok, tradycyjnie kolejne „przechwałki”. Dodam jeszcze, że w grudniu kończymy (strona zaraszow.pl) pięć lat. I przedszkole widnieje na horyzoncie 😉 , a zanim „zerówka”.

wycenabych przechwałki


Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *