Coroczne przechwałki

Jak co roku czas na

przechwałki.

Przypominamy rok temu było: tak. A na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się, że Strona nie próżnuje. W tym roku trzykrotnie zorganizowaliśmy Zawody Wędkarskie dla dzieci i młodzieży. Tym sposobem walczymy ze złem koniecznym jakim jest komputer-internet i za pośrednictwem komputera odciągamy internautów od komputera, promując aktywny odpoczynek. Na przyszłość mamy jeszcze ambitniejsze plany. Kolejnym dużym osiągnięciem naszej strony jest tegoroczne wyróżnienie w Konkursie Solectw@ w sieci; nasza strona zajęła pierwsze miejsce w województwie. To otworzyło nam drogę do finału ww konkursu. 28 października 2015 r. – ogłoszenie wyników konkursu i i uroczyste wręczenie nagród na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wybieramy się tam!

przechwałki

Dzięki przyjaciołom strony odwiedziliśmy Waszyngton USA , Berlin, Chile, Kirgizję, Kazachstan, Rumunie i planujemy zaprezentować jeszcze kilka innych krajów.

Wirtualnie : posiadamy dwa kanały na Youtube widoczne na stronie po prawej. Pierwszy  już doliczył się 35 240 wyświetleń, drugi 1 500, w sumie 36 740. Najpopularniejszy z filmów 2 760 wyświetleń. Nasze forum osiągnęło: postów: 1,276, wątków: 423, użytkowników: 149. Portal: 754 wpisy, 116 stron, 556 komentarzy. Nasze galerie zawierają ponad 5 000 zdjęć. I jeszcze coś co bardzo nas wyróżnia, to patrolująca kamera online.

I jak zwykle na koniec, porównanie wyceny stron. Za wzór strona Gminy Bychawa liczącej 12 300 mieszkańców (dane z 2006 r.).  Zaraszów  plus okolice to około 500 mieszkańców. Wycena bierze pod uwagę wiek (PR) jak widać jesteśmy młodsi, oraz popularność strony. Dla jasności wycena jest wirtualna i zmienna i wykorzystuje tylko niektóre z mechanizmów globalnych (alexa, google, bing…). Tak naprawdę nie możemy łatwo konkurować z ww stroną, ale bierzemy za wzór i inspirację jedyną tak znaną i popularną stronę w naszej okolicy. Za rok, tradycyjnie kolejne “przechwałki”. Dodam jeszcze, że w grudniu kończymy (strona zaraszow.pl) pięć lat. I przedszkole widnieje na horyzoncie 😉 , a zanim “zerówka”.

wycenabych przechwałki

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *