CKW Zaraszów Kolonia na żywo

CKW Zaraszów Kolonia

To wielki dzień dla Zaraszów Kolonii. Długo wyczekiwany CKW został uroczyście otwarty. Zdjęcia. Na żywo.  Materiał uzupełnię  niebawem.

Dopisek: j. w. na żywo „na kolanie” stąd tak skromny opis. W komentarzach już więcej tekstu 🙂 . Impreza tak wspaniała, że chciałem jak najszybciej o tym poinformować. Gratuluję organizatorom perfekcyjnego przygotowania.

Nie dziwi mnie rozgoryczenie osób do których nie dotarła informacja. Też byłbym smutny gdyby mnie ominęło tak wspaniałe wydarzenie. 

Władze po raz kolejny przekonały się, że warto inwestować w Zaraszów. Takiej kopalni talentów nigdzie nie znajdą. (Mówiąc Zaraszów mam na myśli również okolice) Zaraszów był i jest łącznikiem wszystkiego co dobre.

Na otwarciu CKW Zaraszów Kolonia. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zaraszowie imienia ks. Dominika Maja dałi niezapomniany popis swoich możliwości artystycznych. Pierwszy z filmów już teraz.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Lokalne

Autor: Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat

10 komentarzy

 1. A dlaczego nie było żadnych ogłoszeń, żadnych zapowiedzi? To jakaś tajna i zamknięta impreza była? I tak będzie działało CKW?

 2. Piękny występ SzP i ze zdjęć widać , że i p. Dyrektor przemawiała. A w kasztanach rzadko można było zobaczyć p. Dyrektor i równie rzadko usłyszeć uczniów SzP. Dlaczego? Może warunki nieodpowiednie…

  1. Panie Zenku. Jesteś Pan spostrzegawczy. Odrobina tolerancji Panu by nie zaszkodziła. Nie mówię tu o dzisiejszym marszu. ( Na szczęście nie po polach Zaraszowskich 😉 )

  1. „To masz”.
   Wiadomo postęp wymaga poświęceń. Ale nie tylko.
   Osobiście: wkładam odrobinę siebie w jakieś wydarzenie; Więc staram się o jak największą rzeszę osób zaangażowanych, poinformowanych.
   A tu mała niespodzianka kilka-set-tysięcy PLN zainwestowanych!!! A nagłośnić zapomnieli.
   Partyzantka? (Nowe europejskie zjawisko łatania dziur kwiatkami w jezdni). Może drobne przeoczenie?
   Świętujmy sukces. Gratuluję Sukcesu Zaraszów Kolonii! Gratuluję przede wszystkim każdemu wnoszącemu cząstkę siebie.
   Wyrazy podziwu aktywności. Tak trzymać!
   Pozdrawiam!

 3. Dziękuję za dobrą radę. Nie byłem dziś w Lublinie, (niestety nie mogłem), ale uważam, że zboczenia trzeba piętnować a nie nazywać nienormalnością. I dziękuję za docenienie mojej spostrzegawczości. Gdzie jest/ są dzieci/ młodzież SzP. w Zaraszowie?.

 4. Panowie,
  była to pierwsza impreza organizowana w nowym CKW, a jak wiadomo pierwszy raz jest najtrudniejszy i coś może umknąć…może organizatorzy nie mieli śmiałości, żeby poprosić Jurka o wrzucenie zaproszenia na stronę, a może po prostu po ludzku nie pomyśleli…w końcu mieli dużo spraw do ogarnięcia…
  Dołączam się do gratulacji-impreza naprawdę udana. Gospodarze zadbali,aby gościom niczego nie zabrakło!
  Życzę wytrwałości i sukcesów w organizacji kolejnych eventów.
  Nie wiem jak Wy,ale ja chętnie pojadę na taką imprezę jako gość, bo w Kasztanach zazwyczaj dołączam do działań organizacyjnych i sporo mnie omija przez to…
  A co do imprez w Kasztanach, to uczniowie z SP również biorą w nich czynny udział…od kiedy mieszkam w Zaraszowie, to chyba nie było imprez bez udziału dzieci…A Pani Dyrektor jest mieszkańcem Zaraszowa Kolonii, jak również mogła czuć się zobligowana do pomocy, ponieważ dzieci z Zaraszowa Kolonii też uczęszczają do tej szkoły, jak również OSP Zaraszów Kolonia włączyło się w pomoc przy organizacji uroczystości nadania imienia SP w Zaraszowie…
  Może już czas zacząć łączyć a nie dzielić te dwa sołectwa? Nie wiem skąd się ten nieoficjalny konflikt, ale ktoś musi pierwszy wyciągnąć rękę na zgodę…

 5. To była pierwsza nasza impreza tego kalibru i mamy świadomość tego ze nie było idealnie, ale teraz już jesteśmy bogatsi w doświadczenie 😉 Trochę możemy usprawiedliwiać się tym ze pomysł powstał niedawno i na niektóre sprawy po prostu zabrakło nam czasu. Co do rozgłoszenia informacji to tak jak Pan Jurek wspomniał, ogłoszenie było w kosciele. To tego zawieszone były zaproszenia na tablicach sołeckich. Trochę zaufaliśmy tez wiejskiej „poczcie pantoflowej”. Wiec myślę ze kto chciał wiedzieć to wiedział 🙂
  A za te miłe słowa dziekujemy, to naprawdę motywujące 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *