Bychawka “Na Tak”

Bychawka “Na Tak”. My, 3 x TAK 😉 . Przybliżymy dziś naszych sąsiadów, kolej na – Bychawka Druga zespół “Na Tak”. Też proponujemy do obejrzenia kilka filmów na przykład z Must Be The Music… Na początek playlista zespołu.

Bychawka "Na Tak" O sobie piszą: Tworząc muzykę nie sugerujemy się stylem, nie martwimy się jak otagować utwór. To, co robimy wynika z tego, w czym wyrośliśmy. Sądzimy, że nasza muzyka to kontynuacja nurtu new wave. Jesteśmy romantykami (ciągle wierzymy, że można zmieniać świat), a eksperymenty rodem z krautrocka są bliskie naszemu sercu. To nastawienie sprawia, że chwilami brzmimy jak Orbital w Funny Break, innym razem jak połowa zespołu Madness na wiejskiej zabawie.
Na początku Na Tak był rozwinięciem eksperymentalnego… Więcej o zespole na stronie zespołu klikaj w obrazek obok. Skład zespołu:
Dorota Krempa- głos, syntezator
Sebastian Napierała- gitara, syntezator, laptop, saksofon
Piotr Kala- gitara basowa, teksty
gościnnie
Tomasz Deutryk – perkusja.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *