Bychawa zaprasza

Bychawa zaprasza na różne wydarzenia. Przedstawiamy kilka z nich. Bychawa zaprasza

BCK zaprasza turniej dzikich drużyn w piłkę halowej.

Po raz drugi w Bychawie odbędzie się turniej piłki halowej organizowany w w celu przedświątecznej pomocy dla potrzebujących rodzin z dziećmi. Aby wziąć udział w piłkarskich zmaganiach, każda z drużyn w ramach wpisowego ma przygotować paczkę żywnościową.Paczka: zakup artykułów żywnościowych długoterminowych w kwocie 100 złotych od drużyny. Wszystkie zebrane w ten sposób dary, zostaną jeszcze przed świętami dostarczone do najbardziej potrzebujących rodzin. Turniej odbędzie się 17 grudnia 2016 r. o godz 9:00 w ZS im. A. Kwiatkowskiego w Bychawie. Zapisy przyjmowane są do 15 grudnia 2016 r. bezpośrednio u organizatora w Bychawskim Centrum Kultury, bądź pod nr. telefonu +48 815 660 124.

Kolejna dostawa żywności – 16 grudnia 2016 r.

Burmistrz Bychawy informuje, że w dniu 16 grudnia 2016 odbędzie się kolejna dostawa żywności dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Gminy Bychawa. Bank Żywności w Lublinie w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Podprogram 2016 dostarczy w tym dniu 4 354,60 kg żywności. Zapraszamy po odbiór paczek żywnościowych wszystkie osoby posiadające skierowania. Paczki żywnościowe będą składały się z następujących produktów: makaron jajeczny, herbatniki, koncentrat pomidorowy, filet z makreli w oleju, olej rzepakowy.
Miejsce wydawania paczek żywnościowych:
Bychawskie Centrum Kultury ul. M. J. Piłsudskiego 34 godz. 13:00-17:00

XIX SPOTKANIA REGIONALNE oraz promocja drugiego uzupełnionego wydania książki “Śladami Koźmianów…”

Bychawskie Towarzystwo Regionalne, z okazji przypadającego w 2016 roku jubileuszu 30-lecia stowarzyszenia,
serdecznie zaprasza miłośników regionu do Bychawy na Zjazd regionalistów ph. W kręgu ziemian z okolic Bychawy
XIX Spotkania Regionalne. Bychawa 2016.
Spotkanie odbędzie się 10 grudnia 2016 r. w Bychawskim Centrum Kultury (Bychawa, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 34) Rozpoczęcie o godz. 12.00

Źródło bychawa.pl, facebook.com, lublin112.pl

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.