policja

Bychawa, seryjny włamywacz zatrzymany

Bychawa, seryjny włamywacz zatrzymanyFunkcjonarjusze z Bychawy zartrzymali seryjnego włamywacza. Bardzo pracowity człowiek – poza sklepami spożywczymi, okradł także bar, butik z telefonami komórkowymi, aptekę a nawet fryzjera. Łącznie 7 włamań.

 23-latek, który wielokrotnie włamywał się do sklepów w Bychawie został tymczasowo aresztowany. Młody przestępca nie miał szczególnej specjalizacji, więc kradł co tylko mógł. Poza sklepami spożywczymi, okradł także bar, butik z telefonami komórkowymi, aptekę a nawet fryzjera. W ciągu miesiąca czasu spowodował straty w okradzionych sklepach na łączną kwotę 20 tysięcy złotych. Został zatrzymany przez policjantów z Bychawy.
23-letni Adrian M. dokonał łącznie 7 włamań w ciągu zaledwie jednego miesiąca czasu. Nie miał szczególnej specjalizacji, więc kradł co tylko mógł. Poza sklepami spożywczymi, okradł także bar, butik z telefonami komórkowymi, aptekę a nawet fryzjera. Po ostatnim włamaniu ukrywał się. Policjanci z Bychawy ustalili, że przebywa w jednym z mieszkań w centrum Lublina. Kryminalni zatrzymali go na ul. Lubartowskiej. Część skradzionych przedmiotów została odzyskana. 23-latek trafił przed oblicze prokuratora w Świdniku a następnie z wnioskiem o areszt został doprowadzony do Sądu Rejonowego, który się do niego przychylił. Za serię włamań grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *