Bychawa, pijany z poszukiwanym

Bychawa, pijany z poszukiwanymBychawa, pijany z poszukiwanym autem podróżowali aż policjanci ich zatrzymali. Oczywiste, za kierownicą siedział pijany a siedzieć pójdzie poszukiwany.

Policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie w zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec gminy Strzyżewice, który miał prawie 1,7 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. Dodatkowo okazało się, że w pojeździe podróżuje 44-letni mężczyzna, który jest poszukiwany. Teraz młodszy z nich za jazdę na podwójnym gazie odpowie przed Sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Starszy natomiast wczoraj został doprowadzony do aresztu śledczego.
W miniony czwartek tuż przed godziną 19:00 policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie w miejscowości Strzyżewice zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Volkswagen Polo. Autem kierował 34-letni mężczyzna od którego policjanci wyczuli wyraźną woń alkoholu. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że mężczyzna ma w organizmie prawie 1,7 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

Ponadto w aucie podróżował 44-letni mężczyzna, który po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwany. Mieszkaniec gminy Strzyżewice był poszukiwany do odbycia kary pół roku pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali obydwu mężczyzn. Młodszy z nich odpowie teraz przed Sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu za to do 2 lat pozbawienia wolności. Starszy z nich wczoraj został doprowadzony do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Źródło policja.pl

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.