Bychawa, pijany z poszukiwanym

Bychawa, pijany z poszukiwanymBychawa, pijany z poszukiwanym autem podróżowali aż policjanci ich zatrzymali. Oczywiste, za kierownicą siedział pijany a siedzieć pójdzie poszukiwany.

Policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie w zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec gminy Strzyżewice, który miał prawie 1,7 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. Dodatkowo okazało się, że w pojeździe podróżuje 44-letni mężczyzna, który jest poszukiwany. Teraz młodszy z nich za jazdę na podwójnym gazie odpowie przed Sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Starszy natomiast wczoraj został doprowadzony do aresztu śledczego.
W miniony czwartek tuż przed godziną 19:00 policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie w miejscowości Strzyżewice zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Volkswagen Polo. Autem kierował 34-letni mężczyzna od którego policjanci wyczuli wyraźną woń alkoholu. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że mężczyzna ma w organizmie prawie 1,7 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

Ponadto w aucie podróżował 44-letni mężczyzna, który po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwany. Mieszkaniec gminy Strzyżewice był poszukiwany do odbycia kary pół roku pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali obydwu mężczyzn. Młodszy z nich odpowie teraz przed Sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu za to do 2 lat pozbawienia wolności. Starszy z nich wczoraj został doprowadzony do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Źródło policja.pl

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *