Artykuł do Głosu Ziemi Bychawskiej

Zaraszów 24 VI 2013r.
Ponieważ do dziś na stronie Bychawa.pl nie było podanego terminu kolejnego wydania gazety, a terminu przesyłania materiałów dalej nie ma, pozwalam sobie wysłać tekst z nadzieją na pubikacje w możliwie nieokrojonej formie. Pozdrawiam! Krzysztof Łaszcz.

Strona www.zaraszow.pl wygrała na Lubelszczyźnie i zajęła 12-te miejsce w kraju w głosowaniu publiczności w KONKURSIE „SOŁECTW@ W SIECI”. Była to II-ga część Konkursu Organizowanego przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów, który odbywał się w kwietniu i maju br. Zgłoszono do niego ponad 230 wiejskich stron internetowych (www.konkurs.kss.org.pl/gal2.php).

głosowanie

W I-szej części Konkursu decyzją Jury najlepszą stroną Lubelszczyzny została strona wsi Sąsiadka z gminy Sułów (www.sasiadka.info) Gratulujemy zwycięzcom życząc dalszych sukcesów. Tym bardziej, że w głosowaniu publiczności ich Administrator apelował o oddawanie głosów na Zaraszów.

To tym wymowniejsze, że żadna z naszych lokalnych stron internetowych, tj UM, BCK, i strony szkół ponadpodstawowych, nawet nie odpowiedziały na e-maila z prośbą o ogłoszenie o konkursie i apel o wsparcie naszej strony. Chyba ma racje nasz Administrator, że „pewnie tytuł: SOŁECTW@ W SIECI wydał im się obciachowo pospolity?”

Pozdrawiamy i deklarujemy dalsze wspieranie stron lokalnych.

W imieniu www.zaraszow.pl Krzysztof Łaszcz (Moderator)

1 thought on “Artykuł do Głosu Ziemi Bychawskiej”

  1. Witam Admina Zaraszów i Dziękuje za Bardzo mile słowa podziękowania oraz współpracę w praktyce online. Bardzo dziękuję wszytkim mieszkańcom oraz odwiedzających Naszą Piękną Lubelszczyznę oraz Roztocze Zachodnie. Pozdrawiam z Gorącego Rzymu Italia.

Napisz swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *