Artykuł do Głosu Ziemi Bychawskiej

Zaraszów 24 VI 2013r.
Ponieważ do dziś na stronie Bychawa.pl nie było podanego terminu kolejnego wydania gazety, a terminu przesyłania materiałów dalej nie ma, pozwalam sobie wysłać tekst z nadzieją na pubikacje w możliwie nieokrojonej formie. Pozdrawiam! Krzysztof Łaszcz.

Strona www.zaraszow.pl wygrała na Lubelszczyźnie i zajęła 12-te miejsce w kraju w głosowaniu publiczności w KONKURSIE „SOŁECTW@ W SIECI”. Była to II-ga część Konkursu Organizowanego przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów, który odbywał się w kwietniu i maju br. Zgłoszono do niego ponad 230 wiejskich stron internetowych (www.konkurs.kss.org.pl/gal2.php).

głosowanie

W I-szej części Konkursu decyzją Jury najlepszą stroną Lubelszczyzny została strona wsi Sąsiadka z gminy Sułów (www.sasiadka.info) Gratulujemy zwycięzcom życząc dalszych sukcesów. Tym bardziej, że w głosowaniu publiczności ich Administrator apelował o oddawanie głosów na Zaraszów.

To tym wymowniejsze, że żadna z naszych lokalnych stron internetowych, tj UM, BCK, i strony szkół ponadpodstawowych, nawet nie odpowiedziały na e-maila z prośbą o ogłoszenie o konkursie i apel o wsparcie naszej strony. Chyba ma racje nasz Administrator, że „pewnie tytuł: SOŁECTW@ W SIECI wydał im się obciachowo pospolity?”

Pozdrawiamy i deklarujemy dalsze wspieranie stron lokalnych.

W imieniu www.zaraszow.pl Krzysztof Łaszcz (Moderator)

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Jedna myśl na temat “Artykuł do Głosu Ziemi Bychawskiej

  • 28 czerwca 2013 o 22:46
    Permalink

    Witam Admina Zaraszów i Dziękuje za Bardzo mile słowa podziękowania oraz współpracę w praktyce online. Bardzo dziękuję wszytkim mieszkańcom oraz odwiedzających Naszą Piękną Lubelszczyznę oraz Roztocze Zachodnie. Pozdrawiam z Gorącego Rzymu Italia.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.