annapawlas

Witam, nazywam się Anna Pawlas.

Od urodzenia mieszkam w Zaraszowie prowadzę gospodarstwo, wychowuję dziecko i opiekuje się rodzicami. Pewien okres życia spędziłam na śląsku pracując jako handlowiec-menadżer gdzie zdobyłam spore doświadczenie w kontaktach międzyludzkich . W mojej ocenie jest to cecha niezbędna w  sprawowaniu funkcji społecznych. Dlatego między innymi zdecydowałam się kandydować na radnego gminy Bychawa.  Kandyduję z ramienia PIS komitet wyborczy Danuty Gryty.  nie jestem członkiem partii, ale ta opcja polityczna jest mi najbardziej bliska.

PROGRAM WYBORCZY

Mój program wyborczy jest programem dla mieszkańców Zaraszowa, Kolonii Zaraszów, Skawinka i Urszulina.

Jako radny chciałabym sprawić, by nasza okolica przestała być przysłowiową „białą plamą” na mapie gminy tak jak dotychczas.

Po drugie by nasza wieś i okolice przestały być pomijane we wszelkich gminnych inwestycjach.

Po trzecie zadbanie o interesy naszej szkoły. W tym zawiera się: poprawa dialogu między szkołą a urzędem gminy. Zadbanie by dzieci autystyczne otrzymywały pełną dotację  jaką gmina otrzymuje z budżetu państwa, a której większą część zatrzymuje u siebie. Chodzi tu o niemałą kwotę. Niecierpiącym zwłoki jest problem ocieplenia, odwodnienia szkoły i modernizacja kotłowni. Gdyż jako jedyna szkoła w gminie zostaliśmy pominięci w unijnym projekcie.

Pragnę również sprawić, by drogi „żużlowe” znajdujące się w sołectwach : Zaraszów, Kolonia Zaraszów, Skawinek, Urszulin zamienić na asfaltowe. I kontynuacja budowy chodników.

Moim wielkim marzeniem jest przywrócenie dawnej świetności „alei kasztanowej” i rekonstrukcji budynku dawnego „centrum kultury”, oraz odzyskaniu budynku zlewni na cele naszej OSP.

Wszystkie te sprawy są ważne, jednak to człowiek i jego problemy będą dla mnie najważniejsze. Chciała bym służyć wszystkim ludziom swoją pomocą i wsparciem. Uważam że dla dobra wspólnego, naszego i naszych dzieci idąc do urn wyborczych 16-go listopada będziecie się kierować tylko i wyłącznie dobrem naszych miejscowości i dlatego też nie pozwolicie na rozbicie się głosów wyborców zagłosujecie na jedną osobę.  Bardzo mi będzie miło gdy będę to ja.  Z góry wszystkim dziękuję, pozdrawiam Anna Pawlas.

 

Kategorie: Wyborcze

Jerzy Jelcow

Promuję otaczający świat