Chińskie Centrum Handlowe

Chińskie Centrum Handlowe
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 18, 23-100 Bychawa
Godziny otwarcia:
Dotyczy Stokrotki
poniedziałek – piątek 09:00–17:00
sobota 09:00–17:00

5 komentarzy do “Chińskie Centrum Handlowe”

  1. TaNiewiadomoKto

    Na plus jest do że jest dużo towaru, lecz już niegdy tam nie pójdę obsługa jest tam stranie nie miła. Nie polecam.

  2. Nie polecam, że względu na obsługę. Mamy czasy covida, grzecznie poinformowałem Panią sprzedająca że jestem astmatykiem i nie mogę nosić jej z powodów zdrowotnych. Obsługująca poprosiła o zaświadczenie, i tutaj chciałbym przekazać informacje na temat ochrony danych osobowych. Nie może Pani ani inna osoba prywatna wymagać oświadczenia w którym zawarte są jakiekolwiek dane osobowe. Jedynie sąd ma do tego prawo. Po takiej informacji przekazanej Pani obslugujacej usłyszałem że jestem chamski. Po czym wyproszono mnie ze sklepu. Proszę o do edukowanie osob tam pracujących na temat praw klienta, jak i obowiązków sprzedających.

    1. A od kiedy to astmatyk nie może nosić maseczki albo chociażby przylbicy ja też mam astmę i nie mam zaświadczenia zwalniającego mnie z noszenia maseczki. Noszę ja normalnie jak każdy

  3. I tu jest pan w błędzie. Osoby które jak twierdzą są zwolnione z noszenia maseczek MAJĄ OBOWIĄZEK NOSZENIA PRZYŁBIC. Nie ma przepisu który całkowicie zwalnia od zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *