Złota medalistka w Zaraszowie

W niedzielę 16-go października złota medalistka Iwona Podkościelna za sprawą rajdu rowerowego pod nazwą Bychawska Złota Jesień ze Złotą Iwoną odwiedzi Zaraszów. Rajd zatrzyma się w Zaraszowie ok godziny 11:25. Ale towarzysząca impreza „Przystanek Zaraszów Kasztany” od godz. 11:00.

 Złota medalistkaPrócz Zaraszowa

rajd zawita do miejscowości: Spławy, Stara Wieś Pierwsza, Stara Wieś Druga, Majdan Starowiejski, Józwów, Wola Gałęzowska i Gałęzów. Zakończenie rajdu i bychawski poczęstunek rowerowy – pierogi planowany na godz 15:00. Dziś mogę zdradzić, że władze i społeczność Zaraszowa planują dodatkowe atrakcje w ww dniu. O dodatkowych atrakcjach będziemy informować.
Przypomnijmy: Aleksandra Tecław i Iwona Podkościelna wywalczyły złoty medal igrzysk paraolimpijskich w kolarskim wyścigu w Rio de Janeiro. Warto też dodać, że zdobywczynie drugiego miejsca George Katie Dunlevy i Evelyn McCrystal z Irlandii dojechały 59 s. później.
O rajdzie na bychawa.pl

Złota medalistka w Zaraszowie
5 (100%) 3 votes

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz