Zamykamy nabór do konkursu

Zamykamy nabór zdjęć do konkursu. Jak chcesz wysłać swoje zdjęcia, to masz jeszcze czas do godziny 12:00, 20-go grudnia 2015 r. 31 października pisaliśmy:

Ogłaszamy konkurs na najlepsze zdjęcie Zaraszowa i okolic! Niedawno nasza strona wygrała jako nagrodę aparat fotograficzny. Postanowiliśmy przeznaczyć ww aparat na nagrodę główną w konkursie fotograficznym zaraszow.pl Nagroda główna – aparat fotograficzny (5 Mpix, film HD, USB 2.0, 2,4″ LCD )
Nagroda za II i III miejsce koszulki z haftem „zaraszow.pl”  konkurs

Prześlij do nas zdjęcie Zaraszowa, bądź okolic (w dowolnej kategorii, zdjęcie ogólne bądź tematyczne). Możesz dodać opis,  najciekawsze opublikujemy i nagrodzimy wybrane.

Link do wpisu.

Jak zapowiadaliśmy w regulaminie:

  • Głosowanie internautów będzie podwójne i dwuetapowe

Tu podamy przykład drugiego etapumożliwości głosowania na poszczególne zdjęcia“, które też wyróżnimy po zakończeniu głosowania. Mechanizmy głosowania są przejrzyste. Gwiazdki poniżej i nr.-y kolejnych zdjęć. Jeden bez ograniczeń, drugi dla zaawansowanych zasadniczo też. Możesz zaznaczyć dowolną ilość zdjęć i głosować ile razy chcesz.


Też możesz zobaczyć wyniki testowego głosowania. Poniżej to samo tylko nieco szerzej.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Jedna myśl na temat “Zamykamy nabór do konkursu

  • 17 grudnia 2015 o 20:09
    Permalink

    A tu nieco szerzej 😉 jak masz szerrroooki monitorrr.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *