Wstrzymaj się z tankowaniem

Tylko nie doprowadź do momentu aż auto zatrzyma się z braku paliwa! W połowie lutego nadejdą same dobre informacje dla polskich kierowców. Mocno potanieją bowiem wszystkie paliwa, a proces ten ma zacząć się już w najbliższych dniach. Takie wnioski płyną z najnowszych analiz notowań cen paliw.

W najbliższych dniach benzyna może potanieć o 8 groszy, a cena oleju napędowego w ciągu najbliższych dni może spaść nawet do poziomu 4,20 zł. Dlaczego? Wszystko przez notowania ropy na giełdach, które spadły o ponad 10 proc..

Największe obniżki cen paliw dotyczą benzyny Pb98 i oleju napędowego. Średnio w kraju potaniały one już o 3 grosze. Średnia cena litra Pb98 to 4,94 zł, a litra oleju napędowego 4,52 zł. Natomiast za benzynę Pb95 i autogaz kierowcy płacą już o 2 grosze mniej. Kosztują one odpowiednio 4,64 zł i 2,07 zł. Spadki cen trwają już od połowy stycznia, ale na dobre zaczną się dopiero wkrótce.

Źródło: natemat.pl

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.