Teraz jeszcze BMW

Od dłuższego czasu kierowcy wypatrywali radiowozów po krzakach. Dziś policjanci wyposażeni w laserowe suszarki, jak ich zauważysz to wiesz, że zostałeś skontrolowany zanim zobaczyłeś. Zamiast patrzeć na drogę wypatrujesz w lustereczku a kto to, a kto to podąża za mną. Osobiście kiepsko rozpoznaję marki samochodów to i nie wypatruję. A znam wielu którzy radzą sobie doskonale w temacie rozpoznania. Obecnie dla spostrzegawczych dojdą kolejne. Dwa nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorami trafiły na Lubelszczyznę. Otrzymali je policjanci z Lublina i powiatu łukowskiego. Samochody już wyjechały do służby by zadbać o poprawę bezpieczeństwa w naszym województwie.

Policjanci z Lubelszczyzny otrzymali dwa nieoznakowane radiowozy BMW 330i xDrive. Sedany z napędem 4×4 wyposażone w benzynowe silniki 2.0 turbo trafiły do policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie oraz do mundurowych z łukowskiej drogówki. Nowoczesne pojazdy pozwolą na skuteczną walkę z piratami drogowymi, bowiem nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Przy tej okazji warto wspomnieć o stanie bezpieczeństwa na drogach naszego województwa. Dzięki zaangażowaniu policjantów ruchu drogowego, miniony rok był kolejnym, w którym utrzymaliśmy tendencję spadkową dotyczącą liczby wypadków i ofiar. W 2017 roku na Lubelszczyźnie ogółem doszło do 1245 wypadków , w których zginęło 156 osób, a rannych zostało 1438. To o 22 mniej ofiar śmiertelnych i 47 rannych niż w 2016.

teraz jeszcze bmw

Źródło: http://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/76136,KWP-Nowe-nieoznakowane-radiowozy-m-ki-BMW-juz-w-sluzbie.html

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.