Spotkanie z Wojewodą Lubelskim i Parlamentarzystami

Dziś 10 grudnia 2017 r. o godzinie 15:30 w Bychawskim Centrum Kultury, odbyło się spotkanie Mieszkańców Gminy Bychawa z Wojewodą Lubelskim i Parlamentarzystami. Gości powitano muzycznie. Wystąpiły dzieci z Zaraszowa i zespół Słowianki. Na spotkaniu omówiono sprawy ważne dla kraju i regionu. Nie pominięto też Zaraszowa. Społeczność Zaraszowa od Wojewody Lubelskiego otrzymała Dyplom Uznania.

Wśród gości byli: Przemysław Czarnek – prawnik, doktor habilitowany nauk prawnych, nauczyciel akademicki, od 2015 wojewoda lubelski; Sylwester Karol Tułajew – polityk i samorządowiec, poseł na Sejm; Artur Soboń – polityk, urzędnik i samorządowiec, poseł na Sejm; Zdzisław Stanisław Antoń – polski samorządowiec, były wicewojewoda lubelski; Jerzy Bielecki – polityk, inżynier elektronik i samorządowiec, poseł na Sejm; Marek Wojciechowski radnym sejmiku wojewódzkiego, dyrektor KOWR; Gustaw Jędrejek – wiceprezes Lubelskiej Izby Rolniczej; Danuta Gryta – kierownik terenowego odziału KRUS w Bychawie. Spotkanie poprowadziła Anna Pawlas radna gm. Bychawa.

Więcej zdjęć.

Spotkania w gminach organizowane są systematycznie na terenie całego województwa i mają na celu przedstawienie podejmowanych przez rząd premier Beaty Szydło działań oraz zdiagnozowanie potrzeb i problemów mieszkańców. W spotkaniach uczestniczą przedsiębiorcy, strażacy, rolnicy, przedstawiciele władz samorządowych czy stowarzyszeń i lokalnych organizacji. Wizyty wojewody w gminach i powiatach służą podsumowaniu dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości. Podczas tych spotkań wojewoda, jako przedstawiciel rządu w terenie, wskazuje kierunki zmian w województwie lubelskim a także przedstawia analizę efektów działań podejmowanych przez rząd, które w bezpośredni sposób dotyczą mieszkańców naszego regionu.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Jedna myśl na temat “Spotkanie z Wojewodą Lubelskim i Parlamentarzystami

  • 10 grudnia 2017 o 23:11
    Permalink

    Dziękuję Jurek za tak szybką i ładną fotorelację ze spotkania.Dzięki Tobie i innym zaangażowanym mieszkańcom ,Zaraszów jest popularny!Pozdrawiam wszystkich !

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.