Różaniec do granic

Różaniec do granicRóżaniec do Granic”- akcja zgromadziła na granicach Polski tysiące ludzi, a jak podają niektóre źródła – mogło być ich nawet milion. (…)

Na początek była konferencja potem Msza święta a potem uczestnicy udawali się na wyznaczone odcinki.

„Na Bałtyku, na Bugu, w górach, za kołem podbiegunowym i w wojskowej bazie Bagram na terenie Afganistanu, Polacy tłumnie odmawiali dziś różaniec. Główne założenie akcji to otoczenie całego kraju modlitwą na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich” – mówi jeden z inicjatorów przedsięwzięcia, Maciej Balasiński. Akcja „Różaniec do Granic” powstała z inicjatywy świeckich katolików.
Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-rozaniec-do-granic-najwieksza-akcja-religijna-od-sdm,nId,2449787#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Naszych znajomych i przyjaciół poprosiliśmy o przysyłanie foto relacji. 

 

Na początek foto przysłane przez Ks Marka Szafrana z modlitwy w  Kołbaskowie i w miejscu dawnego przejścia granicznego w Rosówku. Dalej od Mariusza Nawłatyny z Anglii. Dorohusk Foto Urszula Daśko. Jastrzęba Góra foto Ks. Leszek Pestka. Jastrzębia Góra foto Krzysztof Haptaś

A poniżej od naszych znajomych z Facebook-a.Różaniec do granic
5 (100%) 12 votes

One Comment

  1. Wacek

    „Katolicyzmu nienawidzi się za siłę, za zbudowanie takiej struktury i społeczności, która przez 2000 lat przeciwstawia się kolejnym zbrodniczym ideologiom. Przy wszystkich wadach religii katolickiej, których widzę sporo, chociaż nie w takim krzywym zwierciadle, jakie się Polakom przed oczy podstawia, gołym okiem dostrzec można potęgę. Polega to na tym, że żaden śmiech, drwina, czy dyscyplinowanie na polskich katolików nie działa, oni wiedzą i robią swoje. Polska bez katolicyzmu nie przetrwałaby…”
    http://malydziennik.pl/oto-fenomenalna-nienawisc-do-katolicyzmu,8306.html#.WdseqyrbNJo.facebook

Dodaj komentarz