Realizacja w toku

Na gorąco: 27 go marca za pośrednictwem naszej strony nasza Pani Sołtys Joanna Baran zaprosiła do współpracy (to link do zaproszenia) przy uprzątnięciu zarośli na terenie sadu przy alei kasztanowej. W ramach pomocy przy pracach porządkowych osoby zainteresowane będą mogły zabrać wycięte drzewo na własny użytek. Jak widać na załączonym pierwszym zdjęciu. Druga tura po 14 j, zapraszamy. Też będą kiełbaski z ogniska.

Realizacja w toku

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Jedna myśl na temat “Realizacja w toku

  • 19 kwietnia 2015 o 19:18
    Permalink

    Cała akcja uprzątnięcia Alei Kasztanowej nie rozpoczęłaby się, gdyby nie chęci, poświęcony czas i zaangażowanie naszej Pani Radnej. Anno dziękujemy, że w tych trudnych czasach “braku czasu” zmobilizowałaś nas do pracy i stanęłaś razem z nami – ramię w ramię 🙂 – do tego zadania. Akcja dopiero rozpoczęta, dużo pracy jeszcze przed nami, proszę więc Mieszkańców Zaraszowa i okolic o dołączenie do nas, by wspólnymi siłami przywrócić świetność tego miejsca. Pozdrawiam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.