Rajd Szlakiem Bohaterów Bychawka

Rajd Szlakiem Bohaterów BychawkaRajd Szlakiem Bohaterów 28 maja w kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Bychawce została odprawiona msza święta  w intencji pomordowanych oficerów w Katyniu. Po mszy nastąpiło uroczyste wmurowanie ziemi z Katynia i Smoleńska w pamiątkowy kamień.

Józef Stanicki wraz ze Stowarzyszeniem Rajdu Katyńskiego zorganizowali dwa wydarzenia patriotyczne. W sobotę 27 maja „Rajd Szlakiem Bohaterów”, podczas którego odwiedzili miejsca związane z działalnością i śmiercią „Lalusia”, „Uskoka” i „Jastrzębia”. Udział zapowiedzieli bohaterowie tamtych wydarzeń „Czarny”, „Fiat”, „Wiochna”, „Krzewina” oraz dzieci żołnierzy wyklętych oraz zaproszeni goście. Film z uroczystości wmurowania ziemi z Katynia i Smoleńska w pamiątkowy kamień w Bychawce.

Galeria zdjęć.

Rajd Szlakiem Bohaterów Bychawka
5 (100%) 3 votes

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz