Policja poszukuje świadków wypadku

Policjanci z KMP w Lublinie poszukują świadków wypadku, do którego doszło 20 grudnia 2017 r. w m. Gałęzów Kolonia Druga gm. Bychawa. Kierujący audi potrącił leżącego na jezdni mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala. Osoby, które widziały to zdarzenie, proszone są o kontakt z Policją.

Do tego wypadku doszło o godz. 18.15 w terenie niezabudowanym. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze kierujący audi jadąc od strony Gałęzowa w kierunku miejscowości Kowersk potrącił pieszego, który leżał na jezdni. W konsekwencji tego zdarzenia, 44-latek trafił do szpitala z obrażeniami ciała. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Osoby, które były świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pok. nr 159 lub kontakt telefoniczny pod nr (81) 535 42-78 lub 997.
Źródło: policja.pl.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *