Do mieszkańców

grytaDrodzy mieszkańcy Zaraszowa !

Gratuluję Wam zwycięstwa w wyborach samorządowych , bo to , że macie swoją radną w Radzie Miejskiej w Bychawie jest zwycięstwem Pani Ani Pawlas, ale także Waszym. Anię Pawlas poznałam w trakcie kampanii, to ona z zapałem opowiadała mi o Zaraszowie, o waszych problemach związanych ze szkołą, pokazała mi Aleję Kasztanową, w której kiedyś kwitło życie kulturalne Zaraszowa, a dzisiaj teren zarośnięty jest chwastami. Opowiadała mi o Was, o Waszych troskach i problemach . Zobaczyłam Zaraszów jej oczami , asfaltowe drogi, chodniki , place zabaw dla dzieci , Aleja Kasztanowa , szkoła tętniąca życiem . Nie wiem ile planów Ania ma jeszcze w swojej głowie, ale pomagajcie jej w realizacji tych planów. Jej zapał i entuzjazm jest wielki, ale to od Was zależy na ile te plany będą zrealizowane . Razem możecie zdziałać bardzo dużo.
Dziękuję Wam serdecznie za głosy , które otrzymałam od Was w I turze wyborów samorządowych , dziękuję wam za to , że mogłam Was poznać, pozdrawiam serdecznie
Danuta Gryta.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

3 myśli na temat “Do mieszkańców

 • 2 grudnia 2014 o 13:41
  Permalink

  Pani Danusiu,to ja dziękuję ,że mogłam Cię poznać i z Tobą współpracować,jestem wdzięczna za wsparcie i każde dobre słowo.Życzę wszystkiego dobrego w życiu i w pracy!

  Odpowiedz
 • 3 grudnia 2014 o 03:55
  Permalink

  Szkoda ,ze opowiadala tylko o problemach szkoly i Zaraszowa bo wydaje mi się że Okręg wyborczy15 to nie tylko Zaraszów.

  Odpowiedz
  • 3 grudnia 2014 o 16:17
   Permalink

   Drogi mieszkańcu nie Zaraszowa , ale pewnie Skawinka, Urszulina bądź Zaraszowa Kolonii, czy Ty na temat swojej miejscowości wiesz tyle co Ania? A może masz plany co dobrego zrobić w swojej miejscowości , jeżeli tak podziel się nimi z Anią Pawlas, może wspólnie zdziałacie więcej .
   pozdrawiam serdecznie
   Danuta Gryta

Dodaj komentarz