Gmina przyspiesza z kotłami na pellet

Istnieje możliwość dostawy i montażu kotła na biomasę w czasie sezonu grzewczego tj. przed dniem 07.05.2018 r. Jest to informacja dla osób posiadających umowę na dostawę i montaż kotłów na pelet z gm. Bychawa. Po zamontowaniu określonej ilości kotłów miało być – "Pozostała część zestawów zostanie zamontowana w 2018 r. do końca miesiąca sierpnia."

Dziś UM informuje o możliwości dla osób zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie pn „Wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych w trosce o środowisko naturalne na terenie gminy Bychawa” istnieje możliwość dostawy i montażu kotła na biomasę w czasie sezonu grzewczego tj. przed dniem 07.05.2018 r. 

Gmina przyspiesza z kotłami na pelet


Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie takiej woli do Urzędu Miejskiego w Bychawie tel. 81 566-00-04 wew. 48, e-mail: oze@bychawa.pl

Jest to dobra wiadomość dla tych którzy chcieli zamontować taki kocioł jeszcze w tym roku. Minus, wielu zaopatrzyło się już w opał i niestety muszą zużyć. Ale mówi się: niema tego złego co na dobre by nie wyszło, czy coś w tym stylu. A może inne powiedzenie jest bardziej odpowiednie?

Źródło bychawa.pl

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Jedna myśl na temat “Gmina przyspiesza z kotłami na pellet

  • 24 listopada 2017 o 22:16
    Permalink

    Ja właśnie tak mam, to znaczy mam już opał.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.