Głosuj pomagaj Szkole

Głosuj pomagaj Szkole! Szkole Podstawowej w Zaraszowie. Marka Domestos jest obecna na polskim rynku już od 20 lat.
Domestos to gama produktów, które czyszczą i dezynfekują powierzchnie, usuwając niewidoczne na pierwszy rzut oka bakterie, wirusy i grzyby.

Od 1998 roku marka prowadzi wiele akcji społecznych, które mają na celu edukację w zakresie szeroko pojętej higieny. Tym razem adresatami programu stali się uczniowie szkół podstawowych.

Postanowiliśmy sprawdzić, w jaki sposób Domestos może zmienić szkolną rzeczywistość. Przeprowadziliśmy ogólnopolskie badania na temat stanu toalet w polskich szkołach. Wyniki pokazały, że są one raczej nieprzyjazne, a część dzieci nie przestrzega, lub nawet nie zna, zasad higieny. Chcąc temu zaradzić i sprawić, aby każdy uczeń był zadowolony ze stanu szkolnych łazienek i chętnie z nich korzystał, stworzyliśmy program Wzorowa Łazienka.
Zasady programu
Każda ze szkół może dołączyć do programu Wzorowa Łazienka, a każde dziecko może zgłosić do galerii szkoły swój pomysł na projekt łazienki, lustra, drzwi, które chciałoby zobaczyć w łazience w swojej szkole.  Źródło www.wzorowalazienka.pl

Zagłosuj na Szkołę Podstawową Zaraszowa.
Link do strony głosowania. Głosować można codziennie.

 

głosuj pomagaj szkole
głosuj pomagaj szkole

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.