Finał konkursu!!!
Konkurs fotograficzny zakończony.
Przypadł mi zaszczyt podania wyników i poinformowania o jego przebiegu. Ale przed tym pragnę podziękować za zaangażowanie uczestnikom i głosującym. W czasach, kiedy każdy z nas robi kilkaset zdjęć rocznie, udało się pozyskać kilka zdjęć do naszego konkursu. Może ten konkurs przełamie lody i następne będą z liczniejszym udziałem. Ten konkurs pokazał, że mamy ładne okolice i aktywnych internautów doceniających otaczające nas piękno.
Muszę też podziękować jury, ludziom którzy poświęcili swój czas, by pomóc w ocenianiu. Imiennie wymienię Wojciecha Hrydzewicza, znanego z wielu profesjonalnych zdjęć udostępnionych naszej stronie. Jedno z nich reprezentuje Zaraszów na Wikipedii.
Jak wyłoniliśmy zwycięzce?
Ponieważ to konkurs fotograficzny, to Jury oceniło zdjęcia i podało swój wybór trzech najlepszych. Ale zaangażowanie internautów jest tu najważniejsze i te głosy są decydujące.
Niżej kolejno:
Wyniki głosowania w 1 turze („na autora”), następnie głosy z tzw 2 tury („na poszczególne zdjęcie”) i wykres Analytics od 19-12-2015 do 03-01-2016 r., obrazujący przebieg konkursu.

 

wynikost
wynikzdj

 

Finał konkursu

Bardzo pomocna była usługa Google Analytics, która dostarcza szczegółowych statystyk co do ruchu w witrynie. I dzięki temu wiemy, jak bardzo wyrównana była walka.
Szkoda, że główną nagrodę mamy tylko jedną.
Finał konkursu, najlepsze zdjęcie każdego z uczestników, wybór internautów w kolejności 1, 2, 3:, Następne trzy zdjęcia – najlepsze zdjęcie, wybór jury.

Gajewski M1 SPZ 07 Buszując w zbożuPetla Rowerowa Krzysztof (8)SPZ 07 Buszując w zbożu-001 SPZ 02 Letni dzień w Zaraszowie Petla Rowerowa Krzysztof (9)

I ostateczne wyniki:
Pierwsze miejsce: Marcin Gajewski,
drugie miejsce: Szkoła Podstawowa w Zaraszowie
i trzecie: Pętla rowerowa Krzysztofa.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Wręczenie nagród uzgodnimy indywidualnie ze zwycięzcami.

https://portal.zaraszow.pl/2015/10/konkurs-foto/

https://portal.zaraszow.pl/2015/10/wyroznienie-dla-strony/

Kończąc obecny konkurs wypada zapowiedzieć następny pod tytułem „Zima w Zaraszowie”. Nagród jeszcze niema, ale mamy czas by się przygotować. By zrobić zdjęcia wystarczy jeden spacer, najlepiej w słoneczny dzień.
Przedstawiam jeszcze zdjęcia pozakonkursowe. Czy warte skomentowania, czy warte spacerowania? Czy ładne mamy okolice?

Autor

Promuję otaczający świat

Komentarze

Komentarze

  1. Gratuluje zwycięzcom, bo myślę, że nie ma tu przegranych. Wszystkim i uczestnikom konkursu i głosującym, dziękuję za zaangażowanie. I do następnego konkursu na piękne zdjęcia Zaraszowa i okolic.

  2. Po lewej dodałem przydatny gadget (Czat – „Mikro Facebook”) Oferuje udostępnianie zdjęć, i gorących wiadomości. Masz sugestie, info, pisz.

  3. Tak sobie patrzę na wyróżnione zdjęcia i zauważam, że cztery ( a właściwie pięć, bo jedno zdjęcie się powtarza) mają w kadrze niebo i chmury. Tylko jedno zdjęcie ich nie ma, to z krzyżem. To nie może być przypadek. Nie chce nadinterpretować, ale to chyba świadczy o tym, że z pięknej ziemi spojrzenie prowadzi ku nieskończonemu pięknu, ku niebu… A zdjęcie z krzyżem? Sam krzyż nas ku niebu prowadzi (a na zdjęciu stoi przy drodze głównej i i przy wewnętrznej drodze prowadzącej do gospodarstwa)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *