Bychawa, seryjny włamywacz zatrzymany

Bychawa, seryjny włamywacz zatrzymanyFunkcjonarjusze z Bychawy zartrzymali seryjnego włamywacza. Bardzo pracowity człowiek – poza sklepami spożywczymi, okradł także bar, butik z telefonami komórkowymi, aptekę a nawet fryzjera. Łącznie 7 włamań.

 23-latek, który wielokrotnie włamywał się do sklepów w Bychawie został tymczasowo aresztowany. Młody przestępca nie miał szczególnej specjalizacji, więc kradł co tylko mógł. Poza sklepami spożywczymi, okradł także bar, butik z telefonami komórkowymi, aptekę a nawet fryzjera. W ciągu miesiąca czasu spowodował straty w okradzionych sklepach na łączną kwotę 20 tysięcy złotych. Został zatrzymany przez policjantów z Bychawy.
23-letni Adrian M. dokonał łącznie 7 włamań w ciągu zaledwie jednego miesiąca czasu. Nie miał szczególnej specjalizacji, więc kradł co tylko mógł. Poza sklepami spożywczymi, okradł także bar, butik z telefonami komórkowymi, aptekę a nawet fryzjera. Po ostatnim włamaniu ukrywał się. Policjanci z Bychawy ustalili, że przebywa w jednym z mieszkań w centrum Lublina. Kryminalni zatrzymali go na ul. Lubartowskiej. Część skradzionych przedmiotów została odzyskana. 23-latek trafił przed oblicze prokuratora w Świdniku a następnie z wnioskiem o areszt został doprowadzony do Sądu Rejonowego, który się do niego przychylił. Za serię włamań grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Jerzy Jelcow

Niespodziewanie znalazłem się na tym świecie i postanowiłem, że jakiś czas tu pozostanę. Aby ta moja obecność nie była daremna, to promuję otaczający mnie świat. Może dzięki temu ktoś co ma gorzej, będzie wiedział gdzie jest lepiej.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.