Bychawa, seryjny włamywacz zatrzymanyFunkcjonarjusze z Bychawy zartrzymali seryjnego włamywacza. Bardzo pracowity człowiek – poza sklepami spożywczymi, okradł także bar, butik z telefonami komórkowymi, aptekę a nawet fryzjera. Łącznie 7 włamań.

 23-latek, który wielokrotnie włamywał się do sklepów w Bychawie został tymczasowo aresztowany. Młody przestępca nie miał szczególnej specjalizacji, więc kradł co tylko mógł. Poza sklepami spożywczymi, okradł także bar, butik z telefonami komórkowymi, aptekę a nawet fryzjera. W ciągu miesiąca czasu spowodował straty w okradzionych sklepach na łączną kwotę 20 tysięcy złotych. Został zatrzymany przez policjantów z Bychawy.
23-letni Adrian M. dokonał łącznie 7 włamań w ciągu zaledwie jednego miesiąca czasu. Nie miał szczególnej specjalizacji, więc kradł co tylko mógł. Poza sklepami spożywczymi, okradł także bar, butik z telefonami komórkowymi, aptekę a nawet fryzjera. Po ostatnim włamaniu ukrywał się. Policjanci z Bychawy ustalili, że przebywa w jednym z mieszkań w centrum Lublina. Kryminalni zatrzymali go na ul. Lubartowskiej. Część skradzionych przedmiotów została odzyskana. 23-latek trafił przed oblicze prokuratora w Świdniku a następnie z wnioskiem o areszt został doprowadzony do Sądu Rejonowego, który się do niego przychylił. Za serię włamań grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor

Podobno promuję otaczający mnie świat :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *